FOTO/ Tërmeti godet vendin, mësoni ku ishte epiqendra

Një tërmet ka tronditur vendin. Tërmeti është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në vend.

IGJEUM bën me dije se termeti është regjistruar 8 Km në Perëndim të Leskovikut.

Për fat magnituda e goditjes ka qenë e vogël, vetëm 1.8 dhe nuk ka asnjë të dhënë për dëme.

termet