190 mijë euro, futbollisti i kombëtares tregon orën super të shtrenjtë (FOTO)

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj është parë në konferencën e sotme për shtyp me një orë luksoze.

Bëhet fjalë për një orë të markës zviceriane Audemars Piguet, me flori të bardhë dhe diamant, që kushton rreth 190 000 dollarë.

Elseid Hysaj është një nga mbrojtësit e djathtë më të mirë në Serinë A italiane dhe ka një pagë prej 1,6 milionë eurosh në sezon.

Aktualisht, mbrojtësi shkodran kërkohet nga Chelsea, Atletico Madrid dhe Milan. /Burimi:a2cnn.com