“Rama Ik” edhe në stadium, banderola e veçantë në ndeshjen Shqipëri-Moldavi (VIDEO)

Edhe në ndeshjen e kombëtares shqiptare kundër Moldavisë nuk kanë munguar mesazhet politike.

Në pjesën e dytë në kohën kur ekipi kuqezi është duke fituar 1-0 me moldavët është shpalosur edhe një banderolë e veçantë.

“Rama Ik” shkruhej në këtë bandrolë dhe ish-kryeministri Berisha nuk mund ta humbiste këtë shans për të publikuar në rrjetin e tij në facebook.