Veliaj ka nisur fushatën, po shikoni nga ku e uron Bajramin Ajola (FOTO)

Teksa Erion Veliaj ka nisur fushatën për një mandat të dytë në krye të bashkisë së Tiranës, bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa ka gjetur kohën për t’u larguar nga Shqipëria.

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, i ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e e Fitër Bajramit nga një vend i veçantë. Ajo ka udhëtuar drejt Arabisë Saudite për ta festuar këtë ditë të veccantë.

E mbuluar me shami, para  xhamisë Sheikh Zayed që ndodhet në Abu Dhabi, Ajola uron festën e Bajramit për të gjithë shqiptarët.

“Me Zotin gjithmone ne zemer, pavaresisht fesë. Gezuar, mbaresi dhe bekime”, shkruan Ajola Xoxa.