Gazetarja e njohur sportive i jep fund beqarisë, boksieri i famshëm e bën për vete (FOTO)

Ajo është një nga gazetaret më të njohura në Itali dhe më gjerë.

Diletta Leotta është e njohur për programet e ndjekura sportive në DAZN, ku përveç aftësive të saj, ka tërhequr vëmendjen edhe me hiret e saj për tu pasur zili.

Diletta Leotta në këto ditë nxehta vere është kapur nga paparacët italian në krahët e boksierit të famshëm italian Daniele Scardina, kampion në versionin IBF  të peshave super të mesme.

Çifti ende nuk e ka pranuar publikisht lidhjen, por fotot e publikuara nuk lënë shumë vend për aludime