Publikohet foto e rrallë, ja si dukej kryeministri Rama kur ishte 5 vjeç

Kryeministri Rama nuk preferon shumë që të bëjë publiken jetën e tij intime dhe më veçanërisht kohën kur ai ka qenë fëmijë.

Por në rrjetet sociale ka filluar të qarkullojë një foto e Ramës kur ishte vetëm pesë vjeç. Në foton e publikuar, duket qartë, se Rama nuk i ka humbu tiparet e tij kryesore në fytyrë.

Ende nuk dihet se kush e ka shpërndarë këtë foto të Ramës kur ai ishte fëmijë.