3 muaj pas lindjes, Sidrit Bejleri na prezanton me më të voglën e familjes (FOTO)

Sidrit Bejleri është një nga këngëtarët më të dashur të publikut shqiptar. Ai para pak muajsh u bë baba i një vajzë të vogël.

Por me rastin e festës së Kurban Bajramit, Sidriti na ka treguar prezantuar vogëlushen e tij.

Këngëtari i njohur publikoi një foto të familjes në këtë ditë feste dhe në sy bie vogëlushja e veshur me një fustan rozë.

Vajza quhet Ejna qëndron në krahët e mamit. Në foto janë edhe dy fëmijët e tjerë Amad 9 vjeç dhe Emel 6 vjeçe.

“Gëzuar Kurban Bajramin dhe Zoti ju begatoftë!”,- shkruan Sidriti në këtë ditë të veçantë dhe shumë të rëndësishme për të.