“Se ça na ka humb” me bikini në breg të detit, Xhemi Shehu shijon pushimet me mashkullin e jetës (FOTO)

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu ka zgjedhur të kalojë këto ditë të nxehta gushti në bregun e detit.

Me bikini dhe kapele, ajo shfaqet me djalin e saj e relaksuar dhe duke shijuar në maksimum ditët e pushimeve.

“Se ca na ka humb”, shkruan moderatorja në foton e postuar në Instastory.

Xhemi Shehu zakonisht zgjedh të ruajë një profil të rezervuar të jetës së saj private dhe zgjedh të mos postojë portretin e plotë të fëmijëvë të saj.