Luana zbulon gjithçka nga emisioni i saj…me këtë super video

Më datë 28 shtator, të shtunën e ardhshme rikthehet në ekranin e Top-it “Shiko Kush Luan”.

Gjithcka është zbuliar nga vetë Luana Vjollca, teksa ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram edhe disa detaje. Lojërat të ndryshme zbavitëse të ndarë në dy grupe, me kapiten Flor Binaj dhe Rezart Veleshnja.

Për të parë më shumë rreth “Shiko kush Luan”, duhet të prisni të shtunën më 28 shtator. Këtë vit e gjithë audience do të jetë e përqëndruar tek Luana, sepse nuk “garë” me të nuk do të jetë “Xing me Ermalin”.