Në krah një bjonde dhe një brune, ja si po e shikon Kombëtaren Kujtim Gjuzi (FOTO)

Deputeti i njohur tashmë për qëndrimet e tij Kujtim Gjuzi mbrëmjen e sotme ka udhëtuar drejt Elbasanit për  të parë nga afër ndeshjen e Kombëtares me Islandën.

Gjuzi si gjithmonë me veshjen e tij karakteristike është parë në shkallët e “Elbasan Arena” në shoërinë e dy vajzave të reja.

Njëra brune dhe tjera bjonde shikohen në krahë të Gjuzit, i cili duket se diçka iu komunikon atyre.

Përveç të tjerave deri më tani prezenca e Gjuzit duket se i ka sjellë fat Kombëtares.