“Paratë nuk e blejnë lumturinë” Kush e mërziti Encën? Këngëtarja derdh lot mbi jaht (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia pas xhirimit të filmit “I love Tropoja” mesa duket ka patur nevojë për të marrë disa ditë pushime.

Ajo ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shfaqet mbi një jaht dhe shpreh se përse paratë janë të rëndësishme për të.

Paratë nuk e blejnë lumturinë por është më mirë që të qash në një jaht, veçanërisht kur janë lot lumturie,”-shkruan këngëtarja.