Provokojnë dhe ndezin rrjetin, dy velinat e ‘Stop’ puthen në buzë (FOTO)

Onelda Shkjau dhe Enisa Koleci janë dy velinat joshëse të emisionit “Stop”.

Shpeshherë ato tërheqin vëmendjen e shikuesve me hiret dhe format e tyre seksi.

Enisa Koleci e cila sapo ka ardhur në emision ka krijuar shumë shoqëri me Onelda Shkjaun.

Aq shumë sa dy bukuroshet madje janë puthur dhe në buzë.

Fotografia ku shihen duke u puthur në studion e “Stop”, është publikuar në “Instagram” nga Oni.“Dashuria”-ka shkruar velina krahas fotos, duke iu referuar pikërisht Enisa Kolecit.