E dashura e Cristiano Ronaldos zgjedh të vishet nga një shqiptare

Georgina Rodriguez, është dhe partnerja e super futbollistit Cristiano Ronaldo.

Bukuroshja spanjolle, ka qënë e ftuar në një eviniment të organizuar në Shangai, ku dhe është shfaqur më elegante se kurrë.

Georgina ka arritur të fitojë vëmendjen ë të gjithëve, me fustanin e saj ngjyrë kafe velvet, të gjatë deri ne fund të këmbëve, dhe të çarë tek gjuri e poshtë.

Fustani i saj ekstravagant, mesa duket është i përgatitur nga stilistija shqiptare Lia Stublla, e cila e ka publikuar atë në Instagramin