E rëndë në Fier, gjimnazisti humb jetën në mënyrë të papritur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Cakran të Fierit, ku mësohet se një nxënës gjimnazi ka humbur jetën në mënyrë të papritur.

Mësohet se ai është Grisdeldo Beqaj, nxënës i klasës së 11-të në gjimnazin “Mustafa Hoxha”.

Ndërsa sot, shokët dhe shoqet e Griseldos kanë vendosur një tufë me lule në bankën ku ulej ai.

Në faqen e gjimnazit në Facebook, është publikuar fotoja  e luleve, me mbishkrimin:

Dhimbje dhe lot sot ne gjimnazin “Mustafa Hoxha” Cakran. U nda nga jeta ne menyre te papritur nxenesi i klases se 11 Gresildo Beqaj.Gresildo,djali i qete,fjalepak,i dashur me buzeqeshje rrezellitese do tu mungoje shokeve,mesuesve dhe familjes.

U PREHTE NE PAQE!

GRESILDO DO TE JETE GJITHMONE NE ZEMRAT TONA