Fotoja që po prisnim të gjithë/Arbana Osmani konfirmon lidhjen me regjizorin e famshëm

I kemi parë shpesh ta shprehin dashurinë midis tyre me anë të komenteve në fotot e njëri-tjetrin, dyshen Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj tashmë mund ti konsiderojmë zyrtarisht çift.

Mbrëmjen e sotme regjizori i famshëm ka pasur premierën e filmit “Gjyshja” që mbante autorsinë e tij.  Ka qenë pikërisht kjo natë kur dyshja vendosi të dilnin hapur në publik. Krah njëri-tjetrit ata dukeshin shumë elegantë.

Kujtojmë që dyshja ka një histori të gjatë me njëri-tjetrin. Ata kanë realizuar udhëtime të shumta bashkë dhe Arbana ka qenë e pranishme gjatë gjithë periudhës kur regjizori xhironte filmin e tij.