Baba i dy fëmijëve, ja kush është mashkulli më sek.si në botë për vitin 2019

Revista “People” ashtu si çdo vit ka shpallur edhe mashkullin më seksi në botë. Trofeun e këtij viti e ka marr këngëtari John Legend, ylli i hitit “All of me”.

Legend është një ndër meshkujt më të suksesshëm të viteve të fundit në industrinë e muziëks dhe numëron shumë këngë të cilat janë shndërruar në hite.

John Legend është i martuar me modelen Chrissy Teigen dhe janë prindër të dy femijëve të vegjël.