FOTO/ Angelina Jolie na habit të gjithëve, pozon nudo dhe duket kaq bukur

Angelina Jolie ka befasuar fansat me një një foto nudo në revistën e modës Harper’s Bazaar.

Ajo është shfaqur e mbuluar vetëm nga një vello e tejdukshme, ku shkruhet “Angelina Jolie e egër në zemër”.

Aktorja 44-vjeçare gjithashtu rrëfyer se nuk mund të jetojë jashtë SHBA-së, pasi nuk e lejonte Brad Pitt.