FOTO/ Françeska Jaçe pozon pa të brendshme dhe të gjithë na mbetën sytë tek ajo

Françeska Jaçe është një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar. Shpesh ajo provokon me fototfotot në rrjetet sociale duke treguar format e saj trupore.

Modelja shfaqet e veshur me një fustan të gjatë dhe me një të çar deri në kofshë. Po ti hidhni një sy fotove që ajo ka postua në ‘Instagram’, do të mendoni që nuk ka veshur të brendshme.

Këto foto të realizuar nga Endrit Mërtiri janë pëlqyer shumë dhe Françeska ka marrë qindra komplimente.