FOTO/ Kejvina Kthjella bën ndryshimin drastik në pamje dhe ne thjesht ngelëm pa fjalë

Kejvina Kthjella është një nga modelet më të bukura dhe më të përfolura për linjat e saj thuajse perfekte. Së fundmi ajo vendosur të ndryshojë pamje dhe është kthyer nga bjonde në brune.

Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ edhe foto nga ‘look-u’ I rid he duket kaq ndryshe!

Pamja e re e Kejvinës ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit e saj.