“Redjan Rraja burimi i luksit”, Kejvina Kthella “masakrohet” nga komentuesit

Kejvina Kthella është vënë në qendër të vëmendjes pë shkak të lidhjes së saj me Redjan Rrajën, të dyshuarin kryesor për atentatin ndaj porkurorit Arjan Ndoja.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në rrjetin e saj Instagram dhe komentuesit e kanë masakruar me komentet e tyre kundër saj.

Disa prej tyre:

“o zogu aper ket frizur tmbajten 10 or ne prokurori,”- shkruan njëri.

“Na jep ndonje sqarim ne lidhje me qendrimin tuaj prej 10 oresh ne ambientet e drejtorise !”– shkruan një tjetër.

“Te nxorren prej komisarjati ty,”- shkruan dikush më tej.

“Kur të ndash mendjen për ngjyrën e flokëve trego dhe çfarë të lidh me Redjan Rrajën,”- vijon një tjetër.

“Moj Kejvina pse nuk e shpjegon çfarë të lidh me një burrë të martuar, mos vallë këtu është edhe burimi i luksit,”- shkruan edhe dikush.