Si dy pika uji, zbulohet sozia e Luana Vjollcës (FOTO)

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të preferuara të publikut shqiptar.

Ajo është shpeshherë në qendër të vëmendjes si për karrierën ashtu edhe për pamjen e saj.

Mirëpo deri tani nuk e dinim që ajo kishte një sozi.

Disa foto të dërguar në Xing.al zbuluan sozinë e moderatores.

Ajo quhet Hareza dhe është nga Suhareka e Kosovës. Bukuroshja bjonde ka një ngjashmëri shumë të madhe me Luanën.

Flokët bjonde, buzët e plota dhe vetullat e harkuara i bëjnë dy vajzat të duken si dy pika uji.