“U çoni bukë e djathë”, Ngjela paralajmëron largimin e Ramës dhe Metës pas 4 muajsh

Spartak Ngjela ka qenë i ftuar mbrëmjen esotme në studion e Real Story ku ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në lidhje me presidentin Meta dhe kryeministrin Rama.

Ai tha se ata nuk do të jenë në postet e tyre pas 4 muajsh. Ai u shreh se Meta iu kthye ndërkombëtarëve pasi Rama i la të kuptohej se tashmë Reformën në Drejtësi e drejtonin ata.

Avokati më tutje theksoi se as ata vetë nuk e di se ku do jenë, kështu që ‘u çoni bukë e djathë’.