“Do përjetoni një moment krize” Astrologia Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologia e njohur Meri Shehu ka sjellë këtë rradhë disa lajme të rëndësishme për të gjitha shenjat e horoskopit.

Por ajo paralajmëron veçanërisht personat e shenjës së Binjakëve, se do të përjetojnë një moment krize.

Sipas Shehut, disa nga shenjat do të përjetojnë mërzi, lodhje, zhgënjim.

Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Veshtiresi ne nje takim te rendesishem apo nje projekt pune. Mund te refuzoheni ose kujtimet apo lodhja te mos ju lejoj te shikoni gjerat qe keni perpara

Demi

Nje ceshtje ligjore apo takimi me dike qe jeton larg ju pengohet dhe kjo ju sjell disi vetmi, pasiguri dhe trishtim. Kujdes ne jeten personale nje premtim nuk mbahet

Binjaket

Ju kthehet perseri trishtimi dhe pasiguria ne jeten personale apo ne ceshtjet shendetesore e ekonomike. Do perjetoni nje moment krize

Gaforrja

Partneri juaj ne cift do kete nje problem te madh dhe ju ndoshta nuk do jeni ne gjendje ta qetesoni apo nxirrni nga nje moment i veshtire

Luani

Nje ceshtje pune apo shendetesore do ju preokupoj. Ndoshta ne nje udhetim te shkurter te mos ndjeheni mire dhe kjo t’ju sjell disi zhgenjim per kete udhetim qe po beni

Virgjeresha

Duket sikur gjerat perreth jush nuk po shkelqejne por mos harroni se per momentin akoma jeni ju qe vendosni apo keni celesat e suksesit ne dore

Peshorja

Nje ceshtje shume e rendesishme familjare apo plani ju preokupon sidomos ne lidhje me nje pronesi apo ndertim. Megjithate dikush i afert po perpiqet t’ju merzisi

Akrepi

Do donit me larmishmeri takimesh e lajmesh te mira prandaj do merrni riskun ta zbukuroni vete diten tuaj duke dal e shpenzuar ne pritje te te mirave te tjera

Shigjetari

Nje ngerc i vogel ekonomik do ju preokupoj sot por gjithsesi ju do beni me te miren qe do mundeni megjithese sot nuk jeni optimist per te bere gjera te medha

Bricjapi

Dikush do largohet nga ju dhe ndoshta ju ishit mesuar me prezencen e tij apo saj. Kjo do ju beje te ndjeheni vetem dhe pa shume gjera per te bere

Ujori

Duhet te pranoni qe sot do prisni te nesermen pasi e ardhmja ju perket megjithese sot do ndjehni te bllokuar ne komunikim dhe disi te merzitur sidomos ne planin personal

Peshqit

Dikush nga shoqeria do largohet nga ju duke ju kritikuar apo duke ju parashikuar disa dite te pasuksesshme te cilat ju nuk do t’i pranoni me mendjen tuaj.