Bën këngë për Shën Valentin/ Mozzik pyet Loredanën: Kush po t’sjell lule?

Mozzik godet edhe këtë herë, më këngën e tij të fundit për Shën Valentin, Auf Wiedersehen (Lamtumirë).

Mendohet se reperi këtë këngë ia ka kushtuar ish-gruas së tij Loredanës, ku shpreh gjithë lëndimin që i ka shkaktuar.

Ajo që tërhoqi vëmendje më shumë ishte teksti i këngës në gjermanisht dhe pyetjet që i bën asaj.

“Me kë rri tani? Me kë tymos tani? Me kë *** tani?” etj.

Në minutën e fundit të këngës ai këndon dhe shqip.

“Shkoj edhe ky shën valentin
Kush po t’bje ty lule e kush pot blen parfim
Veq un asnjani prej ktyne sjam ti e din”