Ç’po ndodh përpara Urgjencës së Spitalit të Traumës? Manastirliu publikon pamjet dhe jep njoftimin me rëndësi për shqiptarët

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar disa foto në rrjetin social “Facebook” nga ngritja e çadrave të triazhit para Urgjencës së Spitalit të Traumës, të cilat do të shërbejnë për filtrimin e rasteve të dyshuara me koronavirus.

Postimi i Ministres Manastirliu: