“Jua q*ftë bota nanën” Këngëtarja shqiptare ‘shpërthen’ keq ndaj politikanëve

Nuk janë të pakta rastet kur personat publikë shpërthejnë ndaj politikanëve.

E njëjta gjë ka ndodhur dhe me këngëtaren e njohur Mihrije Braha.

Ajo është revoltuar së tepërmi për shkak të asaj që po ndodh në Kosovë, dhe konfliktet e figurave politike  në një kohë ku vendi po lufton me koronavirusin.

Këngëtarja shton se tashmë ndihet e lodhur nga ta dhe porositë që ju japin.

“N’shpi jemi mos na jepni mo porosi. mos na dilni ju politikana se po na vjen me vjell jau q*ft bota nanën. Turp….. turp…”- shkruan ajo në rrjetet sociale krahas fotos së postuar.