Modelja i le të gjithë me gojë hapur: Seksi me Kostakurtën me ka shkatërruar gjunjtë

Martina Kolombari dhe Alesandro Kostakurta janë një nga çiftet më të pëlqyera të gosipit italian.

Modelja e njohur dhe ish-futbollisti i Milanit janë bashkë prej më shumë se 2 vite dhe në çdo dalje televizive dinë si ta tërheqin vëmendjen.

Por ajo që ka befasuar këtë herë është Martina, e cila në një intervistë nuk ka kursyer asnjë detaj nga jeta e çiftit.

“Seksi me Alesandron më ka shkatërruar gjunjët”, ka deklaruar bashkëshorja e Kostakurtës, por pa e specifikuar se çfarë donte të thoshte me këtë gjë.