Stresi kapet keq me ministren Gjonaj: Injorante femër…

Reperi i njohur Stresi që në shumë raste është përfshirë edhe me qendrime politike, ka sulmuar ashpër ministren Etilda Gjonaj.

Përmes një postimi në instastory, Stresi ofendon ministren e Drejtësisë, duk e cilësuar si injorante dhe që vendimet e saj nuk duhen repektuar, pasi nuk është e votuar nga qytetarët.

“Injorante femër. Çfarë ministe je ti???? Kush të ka votu ty iher që të rrespektojm vendimet tuaja, shtet i dështum,”- shkruan Stresi, drejtuar ministres Etilda Gjonaj.