“Duhet ti blinit 4fish më shtrenjtë se i kam veshur unë” Këngetarja shqiptare nxjerr rrobat në shitje: Nuk dua ti fal!

Ronela Hajati

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati duket se po e shfrytëzon më së miri kohën në karantinë.

Ajo ka vendosur të pastrojë garderobën duke nxjerrë në shitje pjesën më të madhe të veshjeve.

Por nuk ka ndërmend të falë asgjë.

Ronela shpjegon se veshjet janë shumë pak të përdorura dhe të blera shumë shtrenjtë, dhe se po e bën këtë pasi në Shqipëri po të veshësh rroba dy herë, të konsiderojnë sikur nuk i ke.

“Goca siç e dini tashmë, kam vendosur të nxjerr në shitje shumicën e garderobes time. Duke qenë se këtu po e veshe një gjë 2 herë quhesh sikur nuk ke rroba të tjera më duhet gjatë gjithë kohës ta rinovoj…

Veshjet janë si të reja, duke qenë nuk janë përdorur më shumë se një orë në jetë, madje ka veshje të reja të paveshura kurrë! Janë me çmime tepër të arsyeshme dhe shumë të perballueshme nga të gjithë! P.s mos më thoni t’i fal se s’dua! Është dukuri që ndodh me të gjithë personazhet publike që vendosin të shesin garderobën e tyre!

Madje duhet ti blinit nja 4 fish më shtrenjtë se i kam veshur unë “unikja,e vetmja,e parezistueshmja” mos ta zgjas hidhini nje sy dhe blini kur të keni mundësi! Ju dua!”- shkruan këngëtarja në rrjetet sociale teksa publikon dhe videon.

 

View this post on Instagram

 

Goca sic e dini tashme ,bashke me @imin.fashionstore kam vendosur te nxjerr ne shitje shumicen e garderobes time. Duke qene se ketu po e veshe nje gje 2 here quhesh sikur nuk ke rroba te tjera me duhet gjate gjithe kohes ta rinovoj… Veshjet jane si te reja,duke qene nuk jane perdorur me shume se nje ore ne jete ? madje ka veshje te reja te paveshura kurre! Jane me cmime teper te arsyeshme dhe shume te perballueshme nga te gjithe! P.s mos me thoni ti fal se sdua! ? eshte dukuri qe ndodh me te gjithe personazhet publike qe vendosin te shesin garderoben e tyre! Madje duhet ti blinit nja 4 fish me shtrenjte se i kam veshur une “unikja,e vetmja,e parezistueshmja” ??? mos ta zgjas hidhini nje sy dhe blini kur te keni mundesi! Ju dua! @imin.fashionstore @imin.fashionstore @imin.fashionstore

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on