“Ja ç’më detyruat të bëj” Ermal Mamaqi i befason të gjithë me veprimin e fundit: Deri këtu arrita (VIDEO)

Një nga personat më të njohur që ka qëndruar aktivë në rrjetet sociale edhe gjatë periudhës së karantinës, është dhe aktori Ermal Mamaqi.

Shpeshherë ai zgjedh të ndajë me ndjekësit momente nga përditshmëria e tij me familjen, me të cilën mesa duket po kalon më shumë kohë sesa kurrë.

Së fundmi, Mamaqi ka argëtuar pa masë personat që ka miq në rrjetet sociale, duke publikuar një video në të cilën shfaqet në tualet duke…rruar kokën!

“Kam lexuar disa që thonë ‘Ti Ermal nuk e rruan fare për këto mesazhet e komentet që të vijnë. E keni gabim”- thotë ai duke nxjerrë makinën e rrojës.

Ndërkohë pamjet e mëtejshme nuk duhen humbur!

“Ja çmë detyruat të bëj… Deri këtu arrita…”- shkruan Mamaqi krahas videos.

 

View this post on Instagram

I Love TROPOJA + 2 Gisht Mjaltë Online link në bio

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on