“A pranon 10 mijë euro për një natë?”, Kejvina Kthjella tregon se çfarë fshihet pas atyre bisedave

Pas bujës së madhe që bënë, Kejvina Kthella ka sqaruar fotot e bisedave të saj ku bisedonte me një mashkull për të shkuar me të për 5000 euro nata. Por në një reagim përmes rrjeteve sociale, ish-velina ka thënë se mesazhet nuk janë të vërteta dhe janë modifikuar me anë të një programi që e mundëson një gjë të tillë.

Modelja e njohur është shprehur se nuk bën pazare për shit-blerje të trupit të saj, duke theksuar se cdo gjë në jetë e ka arritur me zotësinë dhe afësitë e saj profesionale. Kejvina shtoi përsa kohë të jetë gjallë sdo i lejojë “këto vemje të ngrejnë krye mbi dinjitetin e saj”.

“Fakti që je një mizë dhe mizat dihet se çfarë hajnë dhe ku rrinë nuk do të thotë që unë të lejoj ty të përdorësh emrin tim për disa folloëersa ose klikime lajmesh. Egziston një program që quhet ‘prankgram’ që mund të huazojë identitetin për pak caste me qëllim keqadashëse por të pa përfillshme nga nji njeri që ka 2 pare mend për të kuptuar që ato mesazhe dhe fotot janë fake dhe më fake se personi që qëndron mbrapa tyre.

Në qoftëse ndonjë njeri zotëron mesazhe ose fakte diskriminuese kundrejt meje ju ftoj tmi dërgoni me screen record ku i keni kto mesazhe me emrin dhe profilin tim të vërtetë. Deri atëher ju ftoj të gjeni një punë më të mirë për të bërë sepse Kejvina Kthella nuk bën pazare as shitje blerje. Do gjë që e kam arritur e kam arritur me zotësinë time dhe kush me njeh e di këtë gjë. Doja të sqaroja sepse shoh që abuzohet se tepërmi me femrat shqiptare dhe i kategorizojnë ato si sende që mund të blihen dhe shiten. Unë përsa kohë të jem gjallë sdo i lejoj dhe s’kam për ti lejuar këto vemje të ngrejnë krye mbi dinjitetin tim”- shkroi ajo.

Pas këtij mesazhi të gjate, Kejvina  demaskoi edhe mesazhe të tjera ku meshkuj të ndryshëm i kërkonin që të shkonin me ta në shtrat për shifra të mëdha si 5000 euro apo edhe 10000 euro.

“Sa e pate natën, 5000 mos gabohem?”– shkruan një prej tyre.

Ndërsa një tjetër i shkruan: “A pranon 10.000 euro për një natë? Nuk tallem.”

Por ish-velina iu është kthyer: “Të jap 20, më jep motrën dhe nënën, gomar.”

Ka pasur edhe persona që e kanë kërcënuar në inbox duke i shkruar se do i publikojnë video dhe foto intime, por Kejvina iu është përgjigjur duke i thënë se nëse ekzistojnë mund ti publikojnë.