Françeska Jaçe e mbështetur pas murit, çmend ndjekësit e saj pa reçipeta (Foto)

Ish-Banorja e Big Brother, Françeska Jaçe është një nga modelet që di si t’i “tërbojë” ndjekësit e saj në rrjetet socale. Jaçe tashmë edhe biznesmene, është shumë aktive në Instagram. Në rrjetin  social jo publikon shpesh foto dhe video nga përditshmëria e saj, por jo vetëm.

Por, sëfundmi Françeka ka publikuar një foto mjaft tërheqëse ku ka veshur një fund rozë dhe pa reçipeta. Duke ekspozuar tatuazhin në pjesën e brinjëve, Françeska vendos dorën mbi gjoks duke mbuluar pjesët “delikate”.

View this post on Instagram

Licence to chill 💕

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on