Nuk do ta besoni se çfarë i bën i dashuri Dua Lipës në tualet (Foto)

Dua Lipa prej më shumë se një viti, po shijon lidhjen e saj me Anwar Hadid, vëllain e motrave bukuroshe Gigi dhe Bella Hadid.

Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, Dua duket shumë e lumtur përkrah të dashurit të saj. PËr shkak të emergjencës së pandemisë, dua dhe Anwar u karantinuan bashkë dhe se foto në rrjetet sociale nuk kanë munguar.

Si pasojë e pandemisë, në pamundësi për të shkuar në parukeri, Dua vendosi të lyejë sërish flokët në shtëpi. Për lyejerjen e flokëve, e ka ndihmuar i dashuri i saj.

Në foton e publikuar në Instastory, shihet që Dua i ka lyer flokët në ngjyrë të kuqe.