“Unë vazhdoj e bëj s*ksin…”, Olta Gixhari zbulon gjininë e fëmijës (Foto)

Aktorja shumë e dashur për publikin Olta Gixhari, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Tashmë të gjithë jemi në dijeni se Gixhari është në një pritje të ëmbël, gjë të cilën pk ditë e ka konfirmuar zyrtarisht.

Së fundmi, aktorja ka publikuar një foto në Instagram. Krahas fotos ajo bën të ditur se gjinia e foshnjës është e seksit mashkull, dhe se po pret me padurim që të postoj një foto me barkun e rrumbullakosur.

“Faleminderit me zemër për gjithë urimet tuaja, ma keni bërë edhe më të ëmbël pritjen e bebushit tim. Shumë shpejt do postoj një foto (modeste) me barkaluq, se vdiqa po ma kërkojnë të gjithë. Ps- Unë vazhdoj të bëj seksin nëpër foto nuk heq dorë. Ju dua, zemra mal”, shkruan aktorja krahas fotos.