Gazetarja shqiptare ndez rrjetin/ Tregon të pasmet fantastike në plazh, s’ka nevojë për koment (FOTO)

Dajana Shabani është një nga gazetaret dhe moderatoret më të njohura në Shqipëri.

Ajo shquhet për natyrën e saj të hapur dhe pa komplekse.

Të njëjtën gjë e ka treguar dhe së fundmi në rrjetet sociale, ku ka publikuar një foto në plazh teksa ekspozon të pasmet.

Pikant ka qenë dhe përshkrimi që moderatorja ka vendosur në krah të fotos.

“Vitamin 3P…Paradise, Power”, shkruan Dajana.