Humbi kontrollin e kamionit e ra në liqen, nxirret trupi i pajetë i shoferit

Pak orë më parë, një shofer kamioni kumbi kontrollin e mjetit dhe ra në liqenin e Kukësit.

Polumbarët e Reneas kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit të pajetë të 37-vjeçarit Ferit Lleshi.

Lleshi është nxjerrë nga uji pas një operacioni prej më shumë se dy orësh.

Lajmi në përditësim…