Denoncimi i fortë/ Bandat terrorizojnë me a*më dhe rrahin qytetarët

Ish-kreu i qeverisë, Sali Berisha ka publikuar një mesazh të një banori të Elbasanit. Në mesazh thuhet se në Elbasan se një natë më parë bandat e Çelajve dhe ato të mbështetura ng Qazim Sejdini kanë terrorizuar dhe rrahur banorët e një lagjeje, madje kanë përdorur dhe armët, por policia ka hedhtur dhe po fsheh ngjarjen.

Postimi i Berishës:

Bandat ne Elbasan ushtrojne terror me pistoleta mbi popullaten!

Narkopolicia ben sehir: Jane tanet!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Persh doktorr mbrem ne elbasan banda e don lales dhe petrit celes me 2 makina nje golf 6 nje me mercedes fugon Vito kan ber terror ne nje lagje ke kinezet kan zbritur nga keto 2 makina mbi 15 persona di sa me pistoleta ne duar dhe te tjeret me shkopa bezbolli duke rahur te gjith qe ishin ne lokal policija e mban te fshehur kete ngjarje ju lutem anonim.

Bandat ne Elbasan ushtrojne terror me pistoleta mbi popullaten!Narkopolicia ben sehir: Jane tanet!Lexoni mesazhin e…

Gepostet von Sali Berisha am Donnerstag, 2. Juli 2020