Nuk ka moshë/ Irma Libohova nxjerr foton nga plazhi, sfidon hapur vajzat e reja (FOTO)

Këngëtarja Irma Libohova është një nga zërat më të njohur të muzikës shqiptare.

Por edhe pse vitet kanë ikur, duket se ajo ende vazhdon të ruajë sharmin dhe linjat elegante të rinisë.

Së fundmi, ajo ka vendosur ti suprizojë ndjekësit e saj me foton e publikuar nga deti Jon.

Këngëtarja pozon me bikini buzë detit dhe në duar mban një kokteil.

Por edhe pse afër të gjashtëdhjetave tashmë, duket se ylli i muzikës nuk njeh moshë.

Ajo ka sfiduar hapur të gjitha vajzat e reja, dhe ndërkohë rrjeti ka shpërthyer nga komentet pozitive.