“Plasëm vape”/ Franceska Jaçe e sapo dalë nga dushi, publikon foton me bikini

Në këto ditë të nxehtë vere, jemi koshient që duhet të vishemi me rroba sa më të freskëta. Ndërkohë, në rrjetet sociale, modelet i kanë hequr rrobat duke u ndjerë më në freski.

Kjo gjë shihet dhe në publikimin e fotove të bukuroshes Françeska Jaçe. Ish-banorja e Big Brother ësht një nga bukuroshet më të komentuara në showbiz-it.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet që sapo ka dalë nga dushi. Me një palë të brendshme të zeza provokuese, dhe me një peshqirë në kokë ka pozuar para pasqyrës.

“Plasëm vape”, shkruan ajo.

View this post on Instagram

Plasem vape.

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on