Luana Vjollca nuk përmbahet më, i nxjerr të gjitha astet në majë të një skafi (FOTO+18)

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca kur vjen fjala të pozata seksi nuk njeh konkurrencë.

Bukuroshja e ekranit edhe këtë herë me postimin e saj në facebook i ka habitur të gjithe format që ka nxjerrë në pah.

E veshur enkas për të ekspozuar format dhe në një skaf pranë bregut, Luana shkruan shumë shkurt: Erdhi vapa me gushtin.

Postimi i plotë