Moderatorja Eva Murati “guxon” të publikojë foto pa grim

Një nga vajzat më të bukura të ekranit, moderatorja e sportit Eva Murati është mjaft aktive në rrjetet sociale duke publikuar foto nga përdishmëria e saj.

Fotot e saj nuk kanë munguar padyshim dhe në sezonin e pushimeve ku shfaqet mjaft sensuale.

Ndërkaq, së fundmi teksa shijon plazhin, moderatorja ka publikuar një foto ndryshe nga herët e tjera ku shihet pa make up në fytyrë si dhe pa asnjë filtër.

“Pa filtra, pa makeup. Pa e vrarë mendjen për botën. Thjesht duke shijuar ditën time të fundit në plazh”, shkruan Eva krah fotove.

Fotoja flet vetë, nuk mund të mohohet që moderatorja nuk është bukuroshe dhe pa make up apo filtra.