Ndahet nga jeta nëna e kryeministrit: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë

Kryeministri Rama ka dhënë lajmin e rëndë të ndarjes nga jeta të nënës së tij Aneta Ramës.
Në një postim në facebook Rama i ka kushtuar disa fjalë të ndjera nënës së tij, duke e quajtur si dritën e shtëpisë.
POSTIMI I PLOTË: