Rita Ora kapet mat me të dashurin e ri në disa pozicione delikate në plazh (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e paparacëve gjatë pushimeve me të dashurin e saj të ri.

Ajo është në një lidhje dashurie me regjisorin e filmave dhe videove muzikore hunky, Romain Gavras, 39 vjeç.

Me një grup miqsh, ata kanë shijuar detin dhe rrezet e diellit, teksa nuk i kanë shpëtuar as paparacëve.

Në një moment, Rita ka hequr bikinit e saj duke u zhytur topless në det pranë partnerit të ri, fotot e këngëtares kanë bërë xhiron e rrjetit.