“Të Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi”. Agron Llakaj në zi, humb nënën e tij (FOTO)

Aktori dhe producenti Agron Llakaj ka humbur nënën e tij. lajmin e hidhur ek a bërë me dije vetë Llakaj, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ai ka publikuar foton ku shihet mjaft i qeshur me nënën e tij dhe krahas saj shkruan se do ta mbaj mend të qeshur, siç ishte gjithmonë. Ndër të tjera, Agron Llakaj i jep lamumirën nënës dhe shkruan se shpirti i saj do të mbetet gjithmonë në shtëpi, pasi e ka shpërndarë.

“...ike Nena Maro ! Ike ! E sic me thoje-” Te Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi ! “…e mira dhe e dashura nena Maro ! Na ke kerkuar te mos derdhim lote me largimin tend,se ” rrojta sa desha ! “-thoje…,e te te mbajme mend ashtu te dashur e te qeshur….,nene madhe Maro ! Udhe te mbare drejt Zotit….,shpirti yt eshte ketu ku e ke shperndare…,ne femije e niper e mbesa….,te Kostandina ,te Alkida dhe Eno….por edhe te une ,se si nene te desha dhe si bir me deshe ! Lamtumire nene e dashur Maro!”- shkruan Llakaj krah fotos.