E mbajnë të fshehtë/ Këngëtari i njohur është i dashuri i moderatores Dojna Mema, ja detaji që i nxori zbuluar


Dojna Mema është një nga moderatoret më të njohura në Shqipëri.

Pak kohë më parë, ajo publikoi një foto misterioze ku shfaqej e kapur dorë për dore me një mashkull, dhe shtoi dyshimet e publikut.

“Ne jete duhet te gjesh dike qe te dashuron, kujdeset per ty dhe te ben foto te bukura.

P.s : kriteret e mesiperme nuk jane vendosur sipas rëndësisë”, shkruante Dojna.

Por megjithatë bukuroshja e ekranit nuk vendosi ta zbulonte identitetin e personit që i ka vjedhur zemrën dhe që e dashuron, kujdeset për të dhe i bën foto të bukura.

Por mesa kuptohet nga një vështrim në rrjetet sociale, bëhet fjalë pikërisht për këngëtarin Vlashent Sata.

Dyshja kanë postuar foto në të njëjtat vende, në periudha po të njëjta.

Kujtojmë se një vit më parë ajo u përfol për një marrëdhënie të mundshme me Vlashent Satën dhe shkak u bë pjesëmarrja e saj në videoklipin e këngëtarit, të titulluar ‘Copëzat’.