Grabitje në Tiranë/ ‘Skifterët’ futen në banesën e djalit të zyrtarit të lartë, ja çfarë vodhën (EMRI)


Një grabitje ka ndodhur gjatë natës që sapo lamë pas në Tiranë.

Mësohet se është vjedhur banesa e djalit të kryetarit të Njësisë Administrative Baldushk, Agron Bali.

Sipas informacioneve autorët kanë marrë një shumë parash dhe bizhuterish, ndërsa ende nuk bëhen të ditura detaje të tjera.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po kryen hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.