Jo vetëm rënia në peshë/ Fifi bën ndryshimin e rradhës dhe i la të gjithë gojëhapur (FOTO)

Fifi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Kohët e fundit ajo ka pësuar një ndryshim të dukshëm, pasi ka humbur disa kile.

Shkak për këtë dobësim sipas saj janë bërë disa probleme shëndetësore që ka patur për shkak të peshës së tepërt.

Ndërkohë pas pamjes së re, Fifi nuk i ka kursyer fotografitë në rrjetet sociale.

Fansat janë surprizuar, sidomos me ndryshimin e fundit që ka bërë ku nuk njihet fare.

Këngëtarja është kthyer në bjonde dhe nuk njihet më.

Për me tepër shihni fotot e mëposhtme: