Me barkun jashtë dhe me fustanin transparent, Rudina Magjistari habit publikun


Rudina Magjistari është një ndër moderatorët që ka fituar zemrën e shumë fansave ndër këto vite të karrierës së saj të gjatë në media.

Por e mbani mend si dukej dhe si vishej aho shumë vite më parë?

Nëse jo dhe jeni kuriozë, ju sjellim në vëmendje këto dy foto, teka shihet shumë ndryshe. Me veshja paksa provokuese, Rudina duket se dinte të rrëmbente vëmendje vite më parë./ShkodraNews