“Mirëmëngjes” Spiropali e nis ditën me këtë foto por ndjekësit ‘shpërthejnë’ në komente, ja detaji që e nxori zbuluar


Ministrja Elisa Spiropali ka bërë një postim mëngjesin e sotëm në rrjetet sociale.

Me anë të një foto ajo ka dashur ti tregojë shqiptarëve miëngjesin ideal, por një detaj e ka nxjerrë zbuluar.

Në fakt imazhi është marrrë nga internet.

Spiropali ka dashur të tregojë se mëngjesi i saj përbëhet nga drithëra me boronica, por foto është një nga ato të rëndomtat që del më një kërkim të thjeshtë në google.

Kanë qenë ndjekësit që e kanë vënë re këtë detaj pasi dhe foto ka një mbishkrim nga faqja ku është marrë.

Por dhe pse ka kaluar një orë që kur është postuar foto, ministrja nuk e ka fshirë duke lënë të kuptojë që nuk e ka postuar pa vetëdije, por mund të ketë qenë dhe ilustruese.