Shpërthimi i fuqishëm me tritol në mes Tiranës, ka të vdekur dhe të plagosur

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e shpërthimit me tritol në Tiranë. Mësohet se makina ka shpërthyer, ndërkohë që po udhëtonte pranë zonës së njohur si Ura e Nisharakut. Ende nuk dihet identiteti i personit që ka vdekur, ndërkohë që mësohet se ka edhe persona të lënduar.